V košíku: 0 Kč | Přihlásit

Jamieho Italská restaurace otestovaná na vlastní kůži

Zajímavé postřehy z Jamieho Italské restaurace z Kingstonu v Londýně


 V Jamieho restauraci jako v jedné z mála v dnešní  době není nutné dopředu provádět rezervaci.

Restaurace je situována do prostoru tvaru "U".
Hned při vstupu do restaurace se vás ujme příjemná obsluha, která vás dovede k volnému stolu. Můžete si objednat ze stáleho jídelního lístku nebo z aktuálního menu, které najdete na nástěnné tabuli. Obsluha je svižná na place se točí skoro 10 číšníků a je o to svižnější, že se objednávky nezapisují do klasického bločku, ale do palm počítače, který objednávku odešle přímo do kuchyně. Kuchyň je klasicky otevřená a okem přístupná svým zákazníkům.

Příprava minutek a příprava předkrmů a desertů jsou od sebe separovány, kdy minutky se připravují již v zmíněné otevřené kuchyni a předkrmy s deserty za scela otevřeným barem přímo v restauraci.

Pokud si objednáte předkrm nenechte se zaskočit tím, že vám obsluha na stůl postaví 2 plechovky sekaných rajčat. Tyto konzervy nejsou určeny ke konzumaci, ale slouží jako podpěra předkrmu, který je servírován na dlouhém dřevěném prkénku.

 


Z Jamieho Repertoáru jsme vyzkoušeli:

  • pražené mandle s chilli a fenyklem
  • předkrm s toskánskou šunkou, fenyklovým salámem, pistáciovou mortadellou, bůvolí mozzarelou, feferonkami, zelenými a černými olivami, parmesanem s chilli mameládou, zelným koleslavem s limetkou a mátou
  • Lasagne podle Genara a přílohou mozzarela s old schoolovým rajčatovým salátem
  • Jamieho Flash Steak a přílohou roketovo rukolovým salátem s parmesanem
  • čokoládový brownie s vanilkovou zmrzlinou

 

text: Lenka - foto: msd